Tradycyjna medycyna chińska

TMC Tradycyjna Medycyna Chińska jest głęboką ścieżką kreującą życie takim jakie chcemy naprawdę żyć. Życie dla którego się urodziliśmy. Jest to ponadczasowy most, który potrafi zainicjować i podtrzymywać zmianę i wzrost w którymkolwiek wymiarze życia: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym.


YOU ARE COMPLETELY CONNECTED
Nasze ciało jest integralną całością. Każda cząstka naszego ciała wraz z umysłem, emocjami i duszą stanowi integralną i potrzebną całość. Ponieważ jesteśmy połączeni z naturą, jej zmiany mają bezpośredni wpływ na to jak się czujemy.


YOU WERE BORN WITH A NATURAL SELF-HEALING ABILITY
Nasze ciało jest jak mikrokosmos który oddziałuje na makrokosmos. Tak, jak natura ma zdolność regeneracji tak nasze ciało ma predyspozycje do samouzdrawiania. TMC pomaga uruchomić tę funkcję.


PREVENTION IS THE BEST CURE
Nasze ciało nieustannie wysyła nam sygnały ostrzegawcze dotyczące stanu naszego zdrowia. Nie ignorujmy ich aż coś poważniejszego będzie miało miejsce.


Jestem dietetykiem i terapeutą wg TMC. Diagnozuję z pulsu i obrazu języka. Zalecam dietę oraz kurację ziołową indywidualnie dobraną do pacjenta. Konsultacje pod numerem telefonu: 607-461-200

zapraszam serdecznie

Małgorzata Stachera

COPYRIGHT 2014 Szkoła jogi ahimsa

PROJEKT I REALIZACJA: STRONY WWW NET-ATAK.PL