O SZKOLE

Jestem Założycielem Szkoły Jogi Ahimsa. Magister inżynier budownictwa lądowego, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara.

Praktykuję jogę od 2003 roku. W tym czasie ukończyłam roczny kurs hatha jogi w Częstochowie oraz 4-letni kurs u Henryka Liśkiewicza w Warszawie z tytułem dyplomowany nauczyciel jogi Iyngara introductory II. Brałam udział w licznych warsztatach prowadzonych przez zagranicznych dyplomowanych nauczycieli, m.in. Lois Steinberg z Chicago, Gabriela Gubillaro z Florencji, Manouso Manos z San Francisco oraz Abhijata Sridhar z Indii, wnuczki Iyengara. Ukończyłam miesięczne szkolenie w Indiach w Punie w Instytucie Yogi Iyengara.


Jestem również dyplomowanym dietetykiem. Od 2013 roku praktykuję również self-healing masaż Ma_uri i tańce polinezyjskie. Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci.


Od kilkunastu lat zajmuję się medycyną chińską. Prowadzę gabinet w Kielcach, w Łodzi i Warszawie. Ukończyłam roczny kurs dietetyki wg medycyny chińskiej u Agnieszki Krzemińskiej, odkąd z sukcesem układam diety żywieniowe dla pacjentów. Ukończyłam 4 letnią szkołę TOMO w Gdańsku oraz 3,5 letnią szkołę ICEAM w Gdańsku. Odbyłam staż lekarski w Klinice w Qingdao w Chinach pod kierownictwem tamtejszych profesorów, gdzie miałam okazję poznać medycynę chińską w praktyce i uczyć się od najlepszych. Wierzę, że w dobie świata opętanego chemią, medycyna chińska to przyszłość i ogromna siła, a holistyczne spojrzenie na pacjenta pozwala traktować indywidualnie każdy pzypadek. Odbyłam liczne kursy specjalistyczne z medycyny chińskiej u charyzmatycznych nauczycieli, dzięki którym patrzę szerzej i lepiej widzę oraz rozumiem źródło danego schorzenia.
Wierzę w ogromną siłę medycyny chińskiej i jej dogłębne działanie.

COPYRIGHT 2014 Szkoła jogi ahimsa

PROJEKT I REALIZACJA: STRONY WWW NET-ATAK.PL